Міліція затримала осіб, які напали на автозаправну станцію і стріляли в правоохоронців. Про це написав у Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"У момент затримання в міліціонерів було кинуто дві гранати, а також зав'язалася перестрілка. Після чого двоє злочинців втекли з салону автомобіля, а один був затриманий з вогнепальним поранення голови (пізніше помер).
У ході огляду машини зловмисників знайдено: два автомати і 4 магазини до них з патронами 5.45, дві гранати, грудні нашивки з написом "Спецпідрозділ "Торнадо" і "УПА", багато телефонних карток різних операторів і аркуш паперу з планом приміщення ..
Далі - оперативним шляхом встановили трьох 98, 95 і 91 року народження .. Будучи оточеними в квартирі - здалися. У квартирі гранатомет РПГ -26, шашки, гранати .. зброя .. "- йдеться в повідомленні.

Міністр також пише, що ці ж особи обстріляли напередодні пост ДАІ в Биківні.

Читайте також: В Києві вбили двох міліціонерів через 800 гривень (Фото)

Нагадаємо, вночі невідомі у масках, погрожуючи зброєю, напали на АЗС. Зловмисники поранили в руку співробітника автозаправної станції та забрали з каси близько 800 гривень. Під час переслідування підозрюваних двоє працівників міліції загинули, троє у важкому стані перебувають у лікарні.

У одного із загиблих міліціонерів залишилося троє дітей, в іншого - двоє.