Кінотеатр "Жовтень" запрацює восени

поділитись

Після підпалу столичний кінотеатр "Жовтень" закритий для глядачів. До відновлення долучаються митці та благодійні фонди. Обіцяють, що кінотеатр знову відкриють для кінопереглядів вже цієї осені.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Коли ще не було презентовано проекту реконструкції, збирати гроші на кінотеатр було досить складно. В першу чергу, через військову агресію на Сході України. До того ж, ремонтні роботи почались тільки нещодавно, хоча пройшло вже півроку", - розповів засновник спільноти "Врятуй Жовтень" Сергій Щелкунов.

Читайте також: Над кінотеатром "Жовтень" споруджують дивну мансарду

Він розповів, що цю паузу використали для пошуку відповідальних волонтерів, які могли б очолити різні благодійні проекти.

Водночас, "Благодійний фонд підтримки кінотеатру Жовтень" створив кіноклуб. Кожного четверга в "Сінема Сіті" йде показ фільмів. Зібрані кошти йдуть на відновлення кінотеатру.

На сайті "Жовтня" проходить ще одна благодійна акція. Приймаються внески сумою в 40 гривень. Після закінчення реставрації кінотеатру можна буде придбати квиток на будь-який сеанс за пільговою ціною. Всі зібрані кошти йтимуть на оновлення обладнання, зокрема, цифрового кінопроектора.

З кінця квітня діє акція "Cinema Postcards". Дизайнер Сергій Клепик створив листівки на тему кіно. Їх спочатку планували зробити ручної роботи, у різних граверних техніках.

"Цифрові ілюстрації створювались швидше і тому на сьогоднішній день всі комплекти надруковані типографським способом", - розповідає автор листівок.

У продажу є український комплект із портретами Богдана Ступки, Олександра Довженка, Івана Миколайчука. Найбільшою популяністю користуються Квентін Тарантіно, Джим Джармуш і Вес Андерсон. Одна листівка коштує 15 гривень, набір із трьох — 30 гривень.

Завдяки волонтерам, міська влада зобов'язалась відновити "Жовтень" до осені 2015 го року, аби фестиваль "Молодість" пройшов у традиційному місці. Будівля залишиться звичною, змін до проекту не передбачено.

Нагадаємо, кінотеатр підпалили у жовтні під час показу одного з фільмів фестивалю "Молодість". Вже в листопаді Подільська прокуратура висунула обвинувачення в хуліганстві двом хлопцям, які кинули в кінозалі димові шашки під час перегляду сеансу.

Зараз міліція відкрила друге кримінальне провадження щодо умисного підпалу. Правоохоронці поки не мають версій, хто міг вчинити злочин.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Рідкісні тварини, які належать до вимираючого виду
0
0
08:18 19.07.2018
Частину областей накриють дощі з грозами, а на сході та півдні буде спекотно
0
0
07:26 19.07.2018
У цьому будинку люди проводили ремонтні роботи
0
0
07:13 19.07.2018
Олена Зайцева та Геннадій Дронов перебувають під вартою
0
0
07:00 19.07.2018
Виявилося, що в Запоріжжі виступала зовсім не група зі світовим ім'ям
0
0
06:43 19.07.2018