Провокатор ФСБ розповів про події в Одесі 2 травня

поділитись
В ході зіткнень він стріляв як у бік активістів-євромайданівців, так і в напрямку тітушок

У Приморському райсуді Одеси триває розгляд кримінальної справи якогось Віталія О. Його звинувачують у державній зраді і застосуванні тортур під час київського Євромайдану.

На сьогоднішньому засіданні заслухали свідків, які можуть пролити світло на події 2 травня в Одесі, повідомляє "Думская".

Згідно з матеріалами слідства, 27-річний Віталій був завербований ФСБ і пройшов спеціальну підготовку в Росії. Його направили до Києва із завданням - потрапити в одну з сотень "Самооборони". Налаштувати активістів проти командира і розкласти її зсередини.

За успішно виконані завдання він регулярно отримував гроші на банківську карту.

Також він викрав чоловіка в Києві, якого звинуватив у крадіжці. Катував його і більше десяти разів стріляв у нього з травматичного пістолета.

ФСБшного перевертня виявили самі активісти Євромайдану, які затримали й передали його СБУ.

В ході слідства з'ясувалося, що 2 травня Віталій О. перебував в Одесі. На думку слідства, він виконував тут чергове завдання. У ході зіткнень він провокував учасників і стріляв як у бік активістів-євромайданівців, так і в напрямку тітушок.

На допитах у присутності понятих Віталій О. докладно розповів, як був завербований, як проходив підготовку в таборі та координувався з російською агентурою в Одесі. Він визнав, що був у центрі міста під час зіткнень, проте пізніше заперечував факт своєї присутності в районі Грецької площі.

Свідчення Віталія О. та інших дають підстави припускати, що до організації заворушень і провокації кривавих зіткнень із застосуванням вогнепальної зброї можуть бути причетні агенти спецслужб сусідньої держави.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:51 23.03.2018
Заборона російських фільмів спровокувала нову хвилю суперечок
0
0
12:36 23.03.2018
Тимофєєв похвалився тим, що "ДНР" своє дно пройшла
0
0
12:29 23.03.2018
Де в Україні найдешевший борщ
0
0
11:35 23.03.2018
Прощання з воїном відбулося у четвер, 22 березня
0
0
11:04 23.03.2018