Вчора місті Анахейм, штат Каліфорнія, відбулася прем'єра фантастичного бойовика Бреда Берда "Земля майбутнього".

Актор Джордж Клуні представляв кінострічку у супроводі своєї чарівної дружини Амаль та її сестри. Підтримати новий фільм актора прийшли його друзі Ренді Гербер і Сінді Кроуфорд. У стрічці голівудський актор виконує роль винахідника Френка.

Читайте також: Бред Пітт і Анджеліна Джолі усиновлять дитину з Сирії

Основу сюжету становить історія молодої дівчини Кейсі, яка жадає пригод. Одного разу в її руки потрапляє предмет, який переносить героїню в паралельну реальність - Землю майбутнього.

Дівчина звертається за допомогою до генія-винахідника Френка. Кейсі повинна переконати колишнього вундеркінда розкрити їй таємницю загадкового місця, звідки його вигнали раніше. Світова прем'єра фільму призначена на 20 травня.

Популярні новини зараз
Мобілізація українців з інвалідністю: як не опинитися у списках ТЦК Виплати пенсіонерам: змінився ключовий показник для визначення пенсій Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт Перерахунок пенсій 2025: хто ризикує залишитися без підвищення
Показати ще

Нагадаємо, що раніше Джордж Клуні заявив, що у них з дружиною Амаль Аламуддін чудові стосунки, незважаючи на те, що преса писала про швидкий розрив між ними.