У понеділок, 11 травня, з вікна квартири в Енергодарі Запорізької області вистрибнув боєць 95-ї окремої аеромобільної бригади. Про це повідомляє Zanoza.

Солдат вистрибнув з вікна другого поверху одного з багатоповерхових будинків на бульварі Юності з гранатою РГД в руках,яка вибухнула на землі після того, як чоловік накрив її своїм тілом. В результаті вибуху йому розірвало черевну порожнину і внутрішні органи.

Читайте також: Ветерани УПА та Червоної армії потиснули один одному руки (фото)

На місце трагедії прибула бригада "швидкої" та міліції, проте врятувати життя потерпілому не вдалося.

Нагадаємо, за минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України ніхто з українських військових не загинув, 5 бійців отримали поранення.

Популярні новини зараз
Аномальні морози та сильні снігопади: у лютому Україну накриє сильний холод Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться "Блекаутні" виплати: українцям готують нову грошову допомогу Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще