Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко щомісяця отримує по 30 тисяч доларів.Про це на своїй сторінці в Facebook розповів донецький журналіст Олексій Мацука, ведучий програми "Донбас Реалії" на Радіо Свобода.

При цьому Мацука посилається на свої джерела. В інтерв'ю Захарченко ніколи не коментував інформацію стосовно оплати своєї діяльності з боку кураторів з Росії.

Читайте також: Парад в Донецьку: "головнокомандувач" на милицях і пси в камуфляжі

Нагадаємо, що 1 травня лідер "ДНР" Олександр Захарченко в черговий раз оголосив про військовий наступ на Україну. Сепаратист додав, що якщо країна продовжуватиме обстрілювати терористів, то їм доведеться взяти і Харків, і всі інші міста, щоб забезпечити "безпеку донецької землі". Крім того, він зазначив, що готовий до переговорів з Петром Порошенком, а з Яценюком говорити відмовиться.

На думку бойовика, саме Україна повинна фінансувати відновлення Донбасу, оскільки він вважає, що бійці АТО його і зруйнували. Однак вибори на Донбасі, за його словами, повинні проходити за законами його угруповання. Також він додав, що готовий вести торгівлю з Україною.