Колишнього головного міліціонера Вінницької області Олега Школьного звільнили з посади. До нього застосували закон "Про очищення влади". Відповідний наказ оприлюднив через свій Фейсбук міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сподіваюся, що на зміну звільненим прийдуть люди, здатні увібрати з минулого весь необхідний досвід і орієнтовані на майбутнє якісно нової української поліції", - зазначив міністр.

Школьний виконував обов'язки керівника міліції Вінниччини трохи більше дев'яти місяців. Проте потрапив під люстрацію він через свою київську посаду, куди повернувся після Вінниці.

Вінницькі активісти влаштовували акцію протесту проти переведення полковника Школьного в столицю та проти новопризначеної людини з Києва.

На сторінці Олега Школьного у Фейсбуку немає жодного слова про люстрацію. Останні повідомлення – це вітання з нагоди його 50-річчя. Наказ про його звільнення підписаний якраз в день народження.

Його попередник на вінницькій посаді, генерал Віктор Русин відреагував в соціальній мережі на другу чергу люстрації міліцейських посадовців. Проте він не згадав Школьного, а згадав лише трьох своїх колишній заступників.

Генерал написав звернення до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана, та попросив його встановити справедливість стосовно зазначених ним працівників міліції.

Нагадаємо, Гройсман раніше був мером Вінниці.