СБУ затримала бойовика самопроголошеної "ДНР", який провіз 200 кілограмів тротилу в Дніпропетровськ для здійснення терактів. Вибухівку вилучили лише через кілька днів після перевезення. Бойовик мав при собі посвідчення працівника "генеральної прокуратури ДНР".

З травня минулого року бойовик Сергій брав участь у бойових діях під командуванням ватажка з позивним "Сармат". За його словами, у загоні воює 500-600 бойовиків.

Читайте також: У Святошинському районі затримали киянку з коробкою вибухівки

"Зліпили голову богатиря з пластиду, всередині розмістили детонатори та дроти. Після цього голову відправили рейсовим автобусом у Дніпропетровськ. Потім я забрав її у знайомого за кілька днів", - розповів герой на відеозізнанні.

Популярні новини зараз
Ще раз підвищать пенсії до кінця року: хто зможе отримати більше Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні Правила газопостачання змінюються: як це вплине на українських споживачів
Показати ще

"Прокурора" самопроголошеної республіки затримали на зйомній квартирі. Він планував здійснити три вибухи, зокрема у військовому містечку та біля обласної адміністрації.

Читайте по темі: На Житомирщині знайшли схованку із боєприпасами