Гурт 5'nizza відіграє перший концерт за останні 10 років у Києві.

Дует Андрія "Сана" Запорожця і Сергія Бабкіна відіграють програму 30 травня о 20:00 у клубі Stereo Plaza.

"За 10 років ми, як два окремих елементи, побували в різноманітних експериментальних з'єднаннях. Яка ж хімічна реакція відбудеться цього разу?" - коментує Сергій Бабкін.

"Після 10 років мовчання ми вирішили, що нам знову є що сказати, а старі пісні можливо знайдуть нове життя і сенс," - говорить Сан.

Читайте також: Киян шокували велосипедистки на підборах (фото)

У квітні музиканти представили 2 нові спільні пісні: "I Belive in You" та "Вперед". Чи будуть на концертах в травні представлені нові хіти - не розголошують.

Довідка. Перша зустріч засновників, єдиних і постійних учасників групи - Сергія Бабкіна та Андрія Запорожця - відбулася в 1994 році в Харківському ліцеї мистецтв № 133, куди Сергій перейшов в 10-му класі.

Там хлопці й здружилися на грунті спільних музичних інтересів. Після закінчення школи Андрій вступив до медінституту, Сергій - в університет мистецтв, театральне відділення.

Обидва частенько відвідували своїх друзів в тамтешньому гуртожитку. У тому ж гуртожитку група виконувала свої перші пісні на спільних акустичних сейшнах із гуртом "Оркестр Че".

5'nizza (читається "П'ятниця") - харківський музичний дует, який виконував пісні у стилі реггі та фанк, та проіснував із 2000 по 2007 рік.

4 березня 2015 року група оголосила про реанімацію колективу і анонсувала кілька концертів в Росії, Білорусі та на Україні.