Комуністи в Криму поскаржилися Путіну на відсутність туристів

поділитись
Цікаво, що демонструючи невдоволення кримською владою, ліві у властивій їм манері демонстрували відданість особисто Путіну

Кримські комуністи влаштували акцію протесту проти "єдиноросів-регіоналів" в Криму. Він відбувається з дозволу окупаційної влади півострова, передає "Цензор.НЕТ".

Мітингувальники скаржилися на зростання цін, відсутність роботи і туристів в Криму. Комуністи закликали президента Росії Володимира Путіна вирішити проблеми кримчан.

Кримчани нарікали на відсутність ліків в аптеках, негуманний і корупційний характер путінської "безкоштовної медицини", яка зараз впроваджується в Криму.

Читайте також: Священики Московського патріархату тікають з України

Надто учасників мітингу стурбувала тотальна відсутність відпочивальників, адже туристи приносять велику частку доходів для місцевих мешканців.

Окупаційна влада, за словами мітингувальників, здійснює репресії за будь-які вияви невдоволення або ж за участь у акціях протесту.

Цікаво, що демонструючи невдоволення кримською владою, комуністи у властивій їм манері демонстрували відданість особисто Путіну. Це було помітно за написами на їхніх плакатах і лозунгами мітингувальників.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Шоу-бізнес
18.02.2018
Після їхнього переходу на бік ворона українська армія розсипалась
0
0
00:58 19.02.2018
У Києві пройде невеликий сніг
0
0
00:09 19.02.2018
Автоексперти розповіли, як злодії викрадають наші авто за кілька хвилин
0
0
22:57 18.02.2018
Жінка, яка постраждала сама і втратила в аварії чоловіка та сестру дала перше інтерв'ю
0
0
22:46 18.02.2018