Комуністи в Криму поскаржилися Путіну на відсутність туристів

поділитись
Цікаво, що демонструючи невдоволення кримською владою, ліві у властивій їм манері демонстрували відданість особисто Путіну

Кримські комуністи влаштували акцію протесту проти "єдиноросів-регіоналів" в Криму. Він відбувається з дозволу окупаційної влади півострова, передає "Цензор.НЕТ".

Мітингувальники скаржилися на зростання цін, відсутність роботи і туристів в Криму. Комуністи закликали президента Росії Володимира Путіна вирішити проблеми кримчан.

Кримчани нарікали на відсутність ліків в аптеках, негуманний і корупційний характер путінської "безкоштовної медицини", яка зараз впроваджується в Криму.

Читайте також: Священики Московського патріархату тікають з України

Надто учасників мітингу стурбувала тотальна відсутність відпочивальників, адже туристи приносять велику частку доходів для місцевих мешканців.

Окупаційна влада, за словами мітингувальників, здійснює репресії за будь-які вияви невдоволення або ж за участь у акціях протесту.

Цікаво, що демонструючи невдоволення кримською владою, комуністи у властивій їм манері демонстрували відданість особисто Путіну. Це було помітно за написами на їхніх плакатах і лозунгами мітингувальників.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Дуже важлива стадія майбутньої подорожі - пошук і покупка авіаквитків
0
0
19:00 20.07.2018
Людей на море везли підприємці, які займаються перегоном авто з Білорусі до України
0
0
18:57 20.07.2018
Москалькова поспілкувалася по відеозв'язку з політв'язнем Сенцовым
0
0
18:45 20.07.2018
У країні різко підскочила вартість одного літра палива
0
0
18:39 20.07.2018