Українські офісні працівники не проти працювати в полі – опитування

поділитись
Офісні зарплати стали для них замалими

Двоє з чотирьох українських офісних працівників хотіли б виконувати фізичну працю, а двоє з п'яти не проти змінити офісні обов'язки на роботу в полі. Про це повідомляють у дослідницькому центрі порталу працевлаштування "Хедхантер".

"Останнім часом на ринку праці з'явилося багато офісних працівників. Це збільшило між ними конкуренцію та дало можливість компаніям, які мають великі офіси, скорочувати витрати на офісників. Вони розуміють, якщо піде їхній працівник, вони зможуть знайти йому заміну. Тому люди, які працюють офісах, намагаються знайти якийсь підробіток. Найчастіше це робота, пов'язана із ручною працею", - говорить "Знай" експерт ринку праці порталу працевлаштування "Хедхантер" Руслана Березовська.

Матеріал за темою Українські роботодавці шукають вродливих працівників

Як показало опитування, українці володіють цілим набором навичок, які дозволили б їм отримати додатковий заробіток або й відмовитися від офісної роботи.

"Більшість чоловіків вміють лагодити речі. Деякі влаштовуються у компанії побутового ремонту типу "чоловік за викликом". Жінки володіють навиками кулінарії і шиття. Займаються хендмейдом, наприклад", - говорить експерт.

За останні роки ставлення до робити у офісах дуже змінилося.

"Раніше багато-хто вважав, що якщо не став офісним працівником, то багато чого втратив. Зараз не так. Робочі спеціальності стали приносити не менше коштів, ніж офісні. Головне, аби людина, що працює, була кваліфікованою і мала досвід. Наприклад, професійний будівельник заробляє далеко не менше, ніж офісник".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
21.03.2018
До того ж, ділянки після поточного середнього ремонту відразу не здаються в експлуатацію
0
0
10:25 21.03.2018
Вуличний артист співав українську пісню в Сімферополі
0
0
10:10 21.03.2018
Стало відомо, кому перерахують страховий стаж
0
0
10:03 21.03.2018
Десятки фільмів можуть повернути на великі екрани
0
0
09:48 21.03.2018
Не пропустіть найважливішого за минулу добу
1
0
08:55 21.03.2018