KFC роздають гнучкі Bluetooth-клавіатури

поділитись
Багато хто стикався з тим, що приймаючи їжу за комп'ютером, вам потрібно почати кнопку клавіатури, але всі пальці вимазані. Приблизно теж саме ми зустрічаємо обідаючи в фаст-фудах

[gallery]

Світова мережа фаст-фудів KFC вигадала новий маркетинговий хід: вона роздає гнучкі клавіатури для тих, хто полюбляє їсти за комп'ютером.

Про це пише видання hi-tech.

"Напевно, багато хто стикався з тим, що приймаючи їжу за комп'ютером, вам потрібно почати кнопку клавіатури, але всі пальці вимазані. Приблизно теж саме ми зустрічаємо обідаючи в фаст-фудах. Як правило, там їдять руками і при необхідності відповісти на дзвінок або смс, що не забруднивши екран, неможливо", - ідеться в повідомленні.

Через це, фаст-фуд запустив пілотний проект, роздаючи Bluetooth-клавіатури усім відвідувачам. Він розміщується на підносі замість звичної паперової серветки.

Читайте також: Американка обстріляла McDonald's за відмову в бургері

Клавіатура виявилася досить стійкою до бруду і жиру, до того ж легко чиститься.

Після використання її можна викинути. Але зробити так пропонували тільки в KFC. Клавіатура заряджається, так що більшість відвідувачів забирали її з собою.

Нагадаємо, наприкінці березня всесвітня мережа фаст-фудів Макдональдс оголосила про запуск власної лінії одягу і товарів для дому.

Оригінальну колекцію представили ​​на модному показі "McWalk" у Стокгольмі, Швеція.

До неї увійшли гумові чоботи, одяг, шпалери, ковдри, а також домашній текстиль. На всіх товарах зобразили найпопулярніший бургер компанії - Біг-Мак.

Випуск колекції є частиною великої жартівливої маркетингової акції McDonald's "I'm Lovin It 24". Компанія влаштовувала веселі акції в 24 містах протягом 24 годин. Приміром, в Мадриді з'явився величезний пазл Біг Мак, в Дубаї - Селфі Біг Мака.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018