Цієї ночі невідомі підкинули на територію двору Губернатора Херсонської області Андрія Путилова вибуховий пристрій.

"Можу повідомити, що вночі невідомі особи закинули на територію мого домоволодіння вибуховий пристрій, який спрацював, внаслідок чого пролунав потужний вибух", - заявив Андрій Путілов у вівторок.

Губернатор вважає, що ця провокація спрямована на розхитування ситуації в області.

Путілов звернувся до начальника СБУ з проханням вжити необхідних заходів. Також глава Херсонської області попросив начальника херсонської міліції взяти до уваги всі факти події і почати негайне розслідування.

Читайте також: Вночі в Одесі прогриміли два потужні вибухи

У Херсонському МВС повідомили, що зараз інформацію перевіряють, а на місце вже відправили загін міліції.

Популярні новини зараз
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе Квартири більше не цікавлять: українці масово відмовляються від покупки
Показати ще