Африканський пінгвін, тікаючи від повені у Тбілісі, пробіг 60 кілометрів та опинився на кордоні з Азербайджаном. Про це повідомляє "Грузія Online".

Пінгвіна знайшли біля Красного мосту, розташованого на річці Храмі, біля кордону з Азербайджаном. Відстань від Тбілісі до моста, який розділяє Грузію з Азербайджаном, становить близько 60 км.

Представник зоопарку повідомив, що за пінгвіном вже виїхали і найближчим часом його повернуть до зоопарку.

Видання повідомляє, що такі пінгвіни з'явилися в Тбіліському зоопарку в липні минулого року. Їх привезли з Англії. Для тварин спеціально облаштували місцевість з великим басейном, піщаним пляжем, маленькими печерами і глиняними гніздами, щоб тварии комфортно себе почували.

Матеріал по темі: Через повінь в Грузії із зоопарку розбіглися тварини (фото)

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право
Показати ще

Нагадаємо, що вночі 14-го червня у столиці Грузії сталась масштабна повінь. Селевий потік фактично знищив зоопарк Тбілісі. Загинуло більше половини тварин, десятки втекли, у тому числі такі небезпечні хижаки, як ведмеді, тигри, вовки і лев. Деяких з них пізніше застрелили фахівці з вилову тварин.