Терориста із організації "комуністи-революціонери"затримали в Одесі

поділитись
Він мав налагодити контакти з представниками радикальних структур Одеси та створити підпільний рух для дестабілізації в регіоні

В Одесі співробітники Служби безпеки провели успішну антитерористичну спецоперацію. В ході якої, вони затримали довірену особу лідера терористичного угруповання із назвою "комуністи-революціонери".

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Наразі сам лідер антиукраїнського руху, за інформацією спецслужби, переховується у Торезі, який контролюють бойовики терористичної організації "ДНР".

Одесит вже мав раніше судимість. Він отримав від свого куратора завдання налагодити контакти з представниками радикальних структур Одеси, а також створити підпільний рух, який мав би дестабілізувати обстановки в регіоні. Вони мали також організувати теракти.

Під час обшуку в оселі терориста працівники СБУ вилучили постріли для гранатомету,агітаційні матеріали та літературу антиукраїнського змісту, а також комп'ютерну техніку.

Читайте також: На Одеській залізниці стався вибух

Правоохоронці перевіряють інформація щодо причетності членів терористичного угруповання "комуністи-революціонери" до раніше здійснених диверсій в Одеській області.

Нагадаємо, в Одесі вдалося затримати підозрюваного у терактах проти волонтерських центрів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
З армійських складів пропали тисячі тон палива для ЗСУ
0
0
21:29 16.07.2018
В Україні все більшої популярності набувають «швидкі кредити»
0
0
20:45 16.07.2018
Держслужба ввела постійну заборону на "Валсар Н" в порошку, який виробляється в Китаї
0
0
20:30 16.07.2018
72-річному охоронцю житлового комплексу зламали щелепу і ребра
0
0
20:09 16.07.2018