Черговий "гумконвой" із більше сотні вантажівок перетнув кордон

поділитись
Автоколони МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнули російсько-український кордон

У Міністерстві надзвичайних ситуацій Росії наголосили, що автомобілі везуть до Донецька та Луганська медикаменти та продукти харчування. Ця колона стала 31-ю за рахунком з серпня минулого року.

Про це повідомляє УНІАН.

"Автоколони МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнули російсько-український кордон, зараз одна з них слід в бік Донецька, друга - у напрямку до Луганська", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: 29-й путінський "гумконвой" привіз на Донбас військові шоломи

Російські ЗМІ стверджують, що в огляді машин брали участь представники прикордонної та митної служб України, і що ніяких зауважень від них не надходило.

У складі колони понад 100 автомобілів, які везуть понад 1 тисячі тонн гуманітарних вантажів - це медикаменти, в тому числі інсулін та дезінфікуючі засоби.

А також продукти харчування, серед яких - макаронні вироби, різні крупи, борошно, чай.

Перед відправкою колони в Донському рятувальному центрі МНС Росії провели плановий технічний огляд техніки, її заправку і заміну необхідних витратних матеріалів.

З водіями-рятувальниками провели додаткові заняття з техніки безпеки і водіння в екстремальних умовах.

"До складу колони входять медики і техперсонал для надання допомоги в дорозі водіям і співробітникам, які супроводжують вантаж", - зазначили в МНС.

Передачею "гуманітарних вантажів" РФ порушує норми міжнародного права. Українські прикордонники та представники Червоного хреста неодноразово заявляли, що не мають можливості перевіряти вміст фур.

РНБО і штаб АТО відзначав: часто фіксують активізацію бойовиків і збільшення кількості обстрілів сил АТО відразу після отримання змісту російських вантажівок.

Нагадаємо, попередній 30-й "гумконвой" складався із 100 вантажівок. Вони "везли" продукти харчування, зокрема, молочні консерви, борошно, крупи, макаронні вироби, олію, а також предмети першої необхідності та інші матеріальні засоби.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Препарат має такі побічні ефекти як депресія, нічні кошмари і психотичний синдром
0
0
06:22 23.02.2018
За своє творче життя поет написав понад 250 байок, 24 балади і думи
0
0
23:20 22.02.2018
Виявилося, що адреса сайту компанії Hype.ua вже зайнята
0
0
22:40 22.02.2018