У київському аеропорту "Жуляни" співробітники Державної прикордонної служби та Служби безпеки затримали громадянина Молдови, який прилетів рейсом з Москви. Він намагався провести в своєму шлунку 32 капсули з кокаїном.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Прикордонники, в ході слідчих дій, виявили, що громадянин Молдови намагався провести в своєму шлунку 32 капсули наповнені кокаїном. Їх загальна вага склала 500 грам.

Капсули з наркотиком у нього витягли вже в лікарні. У прикордонній службі повідомили, що транспортування важких наркотиків в Україні трапляється часто, але вперше його привозять в такій кількості.

На даний момент триває слідство щодо встановлення та виявлення всіх осіб, причетних до незаконного транспортування наркотичних засобів.

Читайте також: СБУ затримала півтонни героїну на Одеській митниці

Держприкордонслужба, МВС, СБУ, Міграційна служба з 15 червня розпочали спільну операцію "Кордон-2015". Вона спрямована на усунення каналів проникнення незаконних мігрантів. З початку операції було затримано 89 осіб. Серед яких були 7 неповнолітніх. На даний момент встановлюються організатори цих каналів.