У Маріуполі держслужбовець винайшов новий спосіб заробітку. Він торгував перепустками в зону АТО. Кожна коштувала 200 гривень.

Про це повідомили у прес-службі Міністерство внутрішніх справ.

Посадовець Жовтневої районної адміністрації пропонував організувати оформлення та прискорення видачі документів, необхідних для перетину лінії зіткнення у зоні проведення АТО.

Правоохоронці затримали його 3 липня під час отримання хабара у розмірі 22 тис. грн.

Під час санкціонованого обшуку міліція вилучила, гроші та 39 перепусток. Вони вже були готові до видачі за цією корупційною схемою.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 9 травня: несподівані новини, внутрішні конфлікти і шанс усе змінити Гороскоп на сьогодні, 8 травня: зірки попереджають про загрозливі зміни Буде дуже важко: українців попередили, сунуть важкі часи По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році
Показати ще

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою".

Читайте також: На Полтавщині слідчого СБУ затримали на хабарі у $ 1,8 тиcяч

Чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Йому повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання щодо затримання чиновника.