Онлайн закупівлі заощадили залізниці сотні мільйонів гривень

поділитись
"Лише на закупівлі дизпалива ми економимо майже 90 млн грн на місяць у порівнянні зі старим контрактом"

Інтернет-трансляція тендерів з закупівлі палива, мастильних масел і запчастин зекономили "Укрзалізниці" понад 100 мільйонів гривень за перше півріччя. До кінця року всі закупівлі держпідприємства збираються перевести в Інтернет.

"Онлайн-технології дозволили в значної ступені зруйнувати старі корупційні схеми. Наприклад, за результатами останнього тендера на закупівлю дизпалива ми економимо майже 90 млн грн на місяць у порівнянні зі старим контрактом", - сказав сьогодні на брифінгу керівник держпідприємства "Укрзалізничпостач" Євген Хорощак.

На закупівлі деталей для ремонту вагонів за новими контрактами держава зекономила майже 5 млн. доларів в порівнянні з минулим роком.

"До кінця року ми цілком перейдемо на електронну систему закупівель. Також наразі триває створення громадської наглядової ради "Укрзалізниці", яка контролюватиме процес проведення тендерів від оголошення до визначення переможців", - зауважив Хорощак.

Читайте також: Мінінфраструктури призначило нового керівника "Укрзалізниці"

Нагадаємо, що 4 липня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський запропонував створити громадську раду держпідприємства. Очолити її запропонували журналісту-розслідувачу Денісу Бігусу. Це сталося після розслідування програми "Наші гроші" під час якої журналісти відкрили переплату 2 мільйонів гривень на закупівлі запчастин для вагонів компанії Ріната Ахметова.

Також сьогодні стало відомо, що новим керівником "Укрзалізниці" став Олександр Завгородній.

[image=10966]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018
Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон
0
0
22:31 22.03.2018
Військові кінчали життя самогубством через пережитого
0
0
22:21 22.03.2018
Терміни вилучення банкнот і монет зазначених номіналів є необмеженими
0
0
22:01 22.03.2018