В Одесі аеропорт повернули у власність місту

поділитись
Госпсуд повторно розглянув і задовольнив позовну заяву Одеської міської ради до "Одеса аеропорт девелопмент" і Міжнародного аеропорту "Одеса"

Господарський суд задовольнив позов Одеської міськради. Летовище повернули у комунальну власность.

Про це пише Еспресо.TV.

"Господарський суд Одеської області в понеділок повторно розглянув і задовольнив позовну заяву Одеської міської ради до ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент" і ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", - ідеться в повідомленні.

Окремі положення договору між ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент" та міською радою, а також окремі пункти статуту підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса" суд визнав недійсними.

Читайте також: "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги до Одеси

Вони стосуються передачі комунальної власності в якості частки в статутному фонді підприємства. Тобто рішення суду фактично повертає будівлі аеропорту у комунальну власність міста.

Ще у 2011 році Одеська міськрада вирішила створити нове підприємство спільно з інвестором - ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент".

За цією угодою, місто передало підприємству будівлі та споруди центрального аеропорту (тобто 25% частки в підприємстві).

У листопаді 2014 року рада звернулася до Госпсуду, вимагаючи визнання договору недійсним щодо передачі комунального майна.

17 грудня суд відмовив в задоволенні позову. 12 лютого 2015 року колегія Апеляційного господарського суду залишила це рішення в силі.

Нарешті до справи долучилася Генеральна прокуратура, і вже 14 квітня 2015 року колегія Вищого господарського суду скасувала рішення і направила справу на новий розгляд до першої інстанції.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.08.2018
Центр Києва перекрили, правоохоронці стоять уздовж Хрещатика
1
0
18:55 18.08.2018
Один Богдана Уцехи, концертний фотограф Дмитро Клочко, написав зворушливий пост у своєму Facebook
0
0
18:00 18.08.2018