Компанія Chevron закриває бізнес в Україні

поділитись
У січні було зареєстровано українське представництво Chevron Ukraine B.V, яке збиралося видобувати сланцевий газ на Олеській площі у Львівській та Івано-Франківській областях

Американська нафтова корпорація Chevron, яка планувала видобувати сланцевий газ у Львівській та Івано-Франківській областях, припиняє свою діяльність в Україні.

Сьогодні компанія Chevron Ukraine BV оголосила, що її рада директорів вирішила закрити українське представництво.

Про причини такого рішення не повідомляють.

Нагадаємо, що співпраця американської Chevron з України почалося ще в 2013 році. У січні було зареєстровано українське представництво Chevron Ukraine B.V, яке збиралося видобувати сланцевий газ на Олеській площі у Львівській та Івано-Франківській областях.

Читайте також: Американський газовий трейдер вийде на український ринок

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюють в 2,98 трлн кубометрів газу. На цій ділянці можна щорічно добувати 5-10 млрд кубометрів. Chevron на першому етапі збиралася вкласти в геологорозвідку і буріння свердловин близько 350 млн доларів.

Проте пізніше з'явилася інформація про можливий вихід американської компанії з проекту. Наприкінці грудня 2014 року її підтвердив заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий, нещодавно призначений послом в США.

Також раніше повідомляли, що британсько-голландський нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell може відмовитися від участі в проекті з розвідки сланцевого газу на Юзівській площі в Харківській та Донецькій областях.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.02.2018
Через бойові дії на окупованих територіях загинули 10 ув'язнених
0
0
00:42 25.02.2018
У фіналі конкурсу було шість претендентів на перемогу
0
0
23:41 24.02.2018
Водій легковика не впорався з керуванням
0
0
21:42 24.02.2018