Уряд Казахстану виділив земельну ділянку для будівництва пам'ятника українському поету та художнику Тарасу Шевченку.

Про це повідомив перший заступник прем'єр-міністра Казахстану Бакітжан Сагінтаев після засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, передає РБК-Україна.

"Ми підтверджуємо нашу готовність надати сприяння установленню пам'ятника великому Тарасу Шевченку. Відповідна земельна ділянка виділена", - сказав Сагінтаев.

Читайте також: Бійці АТО переробили Леніна на Шевченка

Нагадаємо, військові з 80-ї аеромобільної бригади провели "українізацію" пам'ятника Леніну на Луганщині.

Популярні новини зараз
Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію "У першому класі повинні вміти читати": українці обурилися через правила в школі
Показати ще

Вони вирішили не зносити пам'ятник в районі Новоайдару, а перефарбували його в патріотичні кольори і намалювали вишиванку. Також йому домалювали вуса і брови, на голову начепили папаху, а в руки дали "Кобзар". Таким чином, пам'ятник став схожий на Тараса Шевченка.