Росіяни розділили Шкіряка надвоє

поділитись
Черговий "перл" видав телеканал "Россия 24", заявивши, що замовниками вбивства Гіві є "Зорян і Шкіряк - два представники українського істеблішменту"

Російська пропаганда не перестає смішити своєю відвертою некомпетентністю. Черговий "перл" видав телеканал "Россия 24", заявивши, що замовниками вбивства Гіві є "Зорян і Шкіряк - два представники українського істеблішменту"

Ця фраза моментально була підхоплена користувачами соцмереж для створення чергового пласту "народної творчості".

З ведучого російського пропагандистського каналу активно глузують політики, журналісти, блогери та звичайні користувачі соцмереж.

Одним з перших на фейк відреагував сам радник глави МВС Зорян Шкіряк. Він почав жартувати про раптові біологічні зміни в його організмі, що відбулися з допомогою пропагандистського телеканалу "Россия 24".

"Коли будете до нас звертатися або телефонувати, відразу конкретизуйте до кого саме у вас питання: до Зоряна чи до Шкіряка? Щоб не заплутатись)", - написав він.

Користувачів почали жартувати, що Зорян та Шкіряк – нові Боні та Клайд, замовник та виконавець та навіть ціла українська диверсійна група.

[image=112497]

[image=112498]

[image=112499]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ці випадки смертельно небезпечні
0
0
21:06 24.04.2018
Індекс становили, беручи до уваги 55 факторів
0
0
21:00 24.04.2018