Бригада Військово-морських сил України провела навчання в Азовському морі Миколаївської області. Про це повідомляє mignews.

У Міноборони зазначили, що захід, який провели на одному з полігонів області, відповідав планам бойової підготовки ВМС.

"Під час навчань бригада здійснила марш-кидок в район бойового призначення, займалася організацією охорони та оборони пунктів дислокації з використанням інженерного обладнання, також провела повітряне та морське десантування і захопила прибережні території умовного противника", - йдеться в повідомленні.

Читайте по темі: Бійці АТО відпрацювали бойову стрільбу на фронті (фото)

Нагадаємо, що вчора на Артемівському напрямку в зоні АТО відбулися навчання українських військових з бойової стрільби.

Популярні новини зараз
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще