Жителі столиці окупованого Росією Криму стали все частіше скаржитися на незадовільну якість водопровідної води.

Про це повідомляє місцеве видання "Кримська правда".

"Глава міськадміністрації" Геннадій Бахарєв відзначає, що стан рідини в системах водопостачання міста залишає бажати кращого.

У сімферопольському філіалі Державного унітарного підприємства "Вода Криму" стверджують, що причиною проблеми стали сильні паводки, а також навантаження на очисні споруди. Вони приймали великі обсяги брудної води.

Читайте також: Путін збирається прилетіти в Крим

Популярні новини зараз
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати
Показати ще

Директор підприємства "Вода Криму" Віктор Мороз поспішив заспокоїти сімферопольців. Проведені аналізи, за його словами, показали, що якість "рідини після очищення відповідає всім передбаченим ГОСТам і вона не представляє ніякої небезпеки".

У прес-службі міськадміністрації Сімферополя повідомляють, що "завдяки оперативній і злагодженій роботі уповноважених служб з обслуговування системи очищення води, незначне помутніння, яке було в окремих районах міста, повністю зійде нанівець в найближчі кілька діб".