Проблеми в інтимному житті виникають з різних причин. Якщо не брати в облік разові зв'язку, де ніхто нікому нічого не повинен, у постійних сексуальних партнерів справи йдуть інакше.

У кожної людини існують різні сексуальні запити. Виходячи з досліджень вчених, сексуальне життя повинно включати в себе наступні компоненти:

1. Обидва партнера повинні в рівній мірі бути задоволені спільною інтимної діяльністю. Коли з'являються розбіжності, які в підсумку розвивають проблеми у відносинах.

2. Ніхто з партнерів не повинен відчувати, що його примушують до чогось, чого він робити не хоче. Якщо дівчина не любить певну позу або чоловік не хоче домінувати, варто знайти компроміс, який вирішить розбіжність.

3. Є можливість сказати сексу "ні" в будь-який час і з будь-якої причини. Мова не йде про псевдо головний біль жінок. У цьому випадку, якщо хтось з партнерів не хоче сексу не варто переживати, що у другої половини пропав інтерес. Це швидше означає, що сьогодні не той день.

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Показати ще

4. Існує взаємоповага сторін перед інтимними стосунками і після їх завершення.

5. Сексуальні відносини не завдають удар по самооцінці кожного з партнерів. Жінка або чоловік не повинні говорити вголос про те, що хтось з них краще. Це знижує самооцінку "гіршого" партнера.

6. Сторони не бояться ділитися з партнером минулим сексуальним досвідом і не соромляться обговорювати спільне сексуальне життя. З одного боку це складно і не шанобливо по відношенню до партнера, розповідати про минулий сексуальний досвід, але і приховувати щось один від одного не зміцнить ваші стосунки. Але тут варто враховувати індивідуальність характеру партнера, якщо це може його або її образити, то краще не варто ділитися спогадами.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що ті пари, які разом вживають алкогольні напої, є значно щасливішими пар, де його вживає тільки один партнер. До такого висновку прийшли вчені з Мічиганського університету.