Росія розгледіла в Україні нову загрозу. Цього разу господар Кремля заявив, що звідси серйозно зріс потік синтетичних наркотиків і нових психоактивних речовин на територію РФ.

За його словами, Україна опинилася серед основних постачальників наркотиків укупі з країнами Європи та Азії, передають пропагандистські ЗМІ.

Він констатував, що зараз у Росії 600 тисяч наркоманів, причому останні п’ять років ця цифра залишається стабільною, але на 60% зросла кількість неповнолітніх наркозалежних. За неофіційними даними, кількість тих, хо вживає наркотики –майже 7,5 млн. осіб, причому два мільйони роблять це регулярно.

У регіонах все більше поширюються афганські наркотики, у тому числі й героїн, а рівень злочинності. Пов'язаний з вживанням заборонених препаратів, залишається високим. Путін додав, що нині наркодилери для поширення свого товару все частіше використовують електронні платежі та сучасні засоби комунікації.

Пару тижнів тому начальник Головного управління МВС РФ по контролю за обігом наркотиків генерал-майор поліції Андрій Храпов зробив більш голосну заяву щодо України, зазначивши, що вона нібито обігнала Китай і стала лідером з постачання наркотиків до Росії. За його словами, за наркозлочини у минулому році до відповідальності було притягнуто 1398 українців, у цьому році – вже три сотні.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кремлівська пропаганда придумала ще один спосіб, як заробити на любові народу до російського президента.