У повторному півфінальному поєдинку мадридський Атлетіко зустрічався з мадридським Реалом. Перший півфінал завершився перемогою Королівського клубу з рахунком – 3:0.

Атлетіко вдалося влаштувати скажений початок. Вже на 12-й хвилині Сауль головою відправив м’яч у сітку воріт. А вже через чотири хвилини Грізманн вдало реалізував пенальті – 2:0. Інтрига повернулася.

Проте під завісу першого тайму Реал відіграв один м’яч, і Матрацникам потрібно було забивати ще три.

Другий тайм видався без забитих м’ячів. У підсумку Атлетіко перемагає у домашньому поєдинку проти Реала - 2:1, проте вилітає на стадії півфіналу.

Атлетіко - Реал 2:1 (перший матч 0:3)
Голи: Сауль, 12, Грізманн, 16 (з пенальті) - Іско, 42