Лікарні та інші медичні заклади у регіонах будуть переводити на альтернативні види палива.

Про це повідомив Міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі під час візиту до Коростишівської центральної районної лікарні на Житомирщині, передає "УНІАН".

"У регіонах лікарні слід переводити на альтернативні види палива, треба якомога ширше використовувати альтернативні джерела енергії", - зазначив він.

Під час зустрічі обговорили встановлення на приміщенні Малинського міського районного територіального медичного об'єднання сонячного колектора.

Це нововведення проводитимуть завдяки програмі ООН "Малі екологічні гранти в Україні" та екологічній організації "МалинЕкоФест".

"Вже впродовж декількох днів, завдяки колектору, забезпечено гарячою водою хірургічне, терапевтичне, гінекологічне, пологове відділення та операційний блок", - повідомив керівник департаменту охорони здоров`я Житомирської облдержадміністрації Олександр Торбас.

Читайте також: Кабмін вдвічі збільшив фінансування на протезування бійців АТО

Потужність сонячного колектору, за його словами, складає 800 літрів на добу при температурі води 65 градусів.

Нагадаємо, у місті Малин Житомирської області реалізували проект програми ООН "Малі екологічні гранти в Україні". Завдяки їй, на даху місцевої лікарні встановили сонячний колектор за 40 тисяч доларів.