На базі Нацгвардії формується нова бригада спецназу, з якої в результаті буде вибудувано "зразкове воєнізоване з'єднання спеціального призначення, навчене за НАТОвськими стандартами".

Про це у своєму блозі повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, командиром бригади призначено офіцера, який пройшов АТО, а начальник штабу бригади 2 роки навчався військовій справі в США, викладав у центрі підготовки офіцерів багатонаціональних сил при Нацакадемії оборони України, має досвід командування штабом бригади.

"З цієї нової бригади ми вибудуємо зразкове воєнізоване з'єднання спеціального призначення, повністю навчимо його за НАТОвськими стандартами і поступово переведемо за цим зразком усю Нацгвардію на професійну основу", - зазначив глава МВС.

На озброєння буде взято досвід і статути кращих армій і спеціальних підрозділів світу.

Популярні новини зараз

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Кабмін планує повний локдаун на новорічні свята — "слуга народу" Дубінський

Буковинка втратила на заробітках себе і розвалила сім'ю: "Була рабинею, яка висилає гроші"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Також Аваков повідомив, що спецназівці будуть отримувати зарплату від 7000 гривень.

"Сержанти, молодший та середній офіцерський склад - 11-13 тисяч. Старші офіцери - близько 20 тисяч. Також ми будемо платити суттєву доплату за участь у спеціальних бойових операціях; інтенсивні і небезпечні навантаження на маневрах і в навчанні, за професійне ставлення до справи" , - заявив глава МВС.

Читайте також: У Херсоні набирають елітний спецназ за американським зразком (фото)

У бригаду будуть брати "лише добровольців, які висловили бажання служити у бригаді, які пройшли конкурсний відбір та уклали контракт".

"Ми б хотіли бачити серед контрактників і насамперед будемо вітати бійців і офіцерів, що пройшли АТО, а також мають досвід служби в миротворчих місіях, знайомих зі стандартними оперативними процедурами НАТО. Людей з реальним досвідом бойових дій", - зазначив Аваков.

Як повідомлялося раніше, Міністерство оборони готується до початку роботи в нашій країні п'яти трастових фондів НАТО. Загальна їх сума складе в 5,4 мільйонів євро.