Після різкого похолодання вулиці Амстердама перетворилися на ковзанки. Втім в місті лише раді цьому, адже голландці великі фанати ковзанярського спорту.

Про це повідомляє ВВС.

Вночі температура сильно впала. Громадський транспорт в місті працює з перебоями. Через холод не розпочали роботу за графіком і деякі державні установи, наприклад, суди.

Але для любителів ковзанів ці тимчасові проблеми відійшли на другий план. Вони щасливі і увесь вільний час проводять катаючись поодинці і парами.

До речі, в Голландії змагання з ковзанярського спорту користуються навіть більшою популярністю, ніж футбол. Існує знаменитий марафон "11-ти міст" по каналах північній провінції Нідерландів - Фрісландії. У забігу щорічно беруть участь кілька десятків тисяч спортсменів та усі охочі.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Читайте також: На ВДНГ відкрили платний новорічний ярмарок (фото)

Якщо канали Амстердама взимку не замерзають і не перетворяються на каток, місцеві жителі та туристи покататися все одно зможуть. З кінця листопада на всіх площах міста заливають ковзанки. Самий великий і красивий каток відкривають на музейній площі Амстердама.