Київський районний військовий комісаріат Одеси відгородився від зовнішнього світу стіною з профнастилу.

Про це пише місцеве видання "Думская".

"Військкомат ділить будівлю №15а на вулиці Академіка Філатова з райвідділом міліцією та підрозділом Держміграційної служби України", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: На Донеччині підпалили військкомат

Військові розповідають, що паркан потрібен, щоб перешкодити терористам закинути у відкриту кватирку пляшку із запальною сумішшю або гранату.

Популярні новини зараз
"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Показати ще

Нагадаємо, 19 серпня у Красноармійську невідомі підпалили військкомат.

Вночі хтось кинув у вікна будівлі пляшки із запальною сумішшю, внаслідок чого сталося загоряння.

Працівникам військкомату вдалося швидко локалізувати пожежу.

Правоохоронці відкрили за цим фактом кримінальне провадження. Хуліганам загрожує до 10 років позбавлення волі.