У вівторок, 1 вересня, у Харкові на базі Державної гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" відбулися урочистості з нагоди початку навчального року та вручення погонів юнакам цьогорічного набору.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

На плацу навчального закладу було вручено погони кадета 292 хлопцям з 17 областей України, серед яких учні 7-10 класів.

Начальник навчального закладу генерал-майор Олексій Середа повідомив, що усі юнаки успішно склали вступні випробування та продовжать навчання.

Читайте також: Нацгвардія та військові США відпрацювали захоплення ворога (фото)

Популярні новини зараз
Супермаркети знову змінили ціни на курячі яйця: скільки доведеться викласти за десяток Навіть пальцем не ворухнуть: астрологи назвали головних ледарів за знаком Зодіаку Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти
Показати ще

"Сьогодні отримали погони діти, які прийняли для себе важливе і досить не просте рішення - одягнути військову форму та випробувати себе на міцність", - зазначив він.

Цього року "Кадетський корпус" значно розширився, збільшивши кількість своїх вихованців з 290 чоловік до майже 460.

Як повідомлялося раніше, першокурсники Військової академії міста Одеси пройшли первинну військово-професійну підготовку на полігоні. Хлопці та дівчата на заняттях по знешкодженню танків та інших броньованих цілей противника, перевірили власну психологічну готовність до продовження армійської кар'єри.