Сьогодні вранці в Одесі жителі одного з будинків виявили розтяжку між двох дерев з примотаними до неї двома циліндрами.

Як повідомляє УНН, цей будинок розташований на Фонтанській дорозі, 95. Поруч з нею - скандальний будівельний майданчик, де минулого тижня сталася масова бійка двох одеських "Самооборон".

До місця події прибули правоохоронні органи. Вони вилучили два саморобних вибухових циліндричних предмета.

Міліціонери відправили на експертизу вилучені предмети.

Читайте також: На Сумщині туристи знайшли артилерійський снаряд

Популярні новини зараз
Дві пенсії одразу: пенсіонерам виплатять у травні гарні бонуси Ні зняти, ні переказати: Ощадбанк "заморожує" заощадження клієнтів Пенсії підвищаться майже на 600 гривень: у кого та за якої умови Пенсіонерам виплатять солідні гроші: кому прийде понад 10 тисяч на місяць
Показати ще

Місцеві жителі припустили, що вибуховий пристрій встановили як продовження конфлікту.

Нагадаємо, 5 вересня двоє підлітків отримали осколкові поранення в результаті підриву на міні. Інцидент стався сьогодні в приватному секторі Петровського району міста Донецька.