Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією виявили схованку з великою кількістю боєприпасів. Її обладнали біля одного з мікрорайонів Черкас.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці знайшли арсенал в лісосмузі. Він був упакований в полімерну сумку і засипаний землею.

Зі сховища співробітники спецслужби вилучили два гранатомети РПГ-18, сім гранат Ф-1, по три гранати РГД-5, РГО і ВОГ-25 і дві гранати ВОГ-25П.

У схованці також зберігалися 11 підривників УЗРГМ 2, три підривника УДО та майже 1,5 тисячі набоїв різного калібру.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 12 червня: хто стане жертвою підступності та обману а у кого зруйнуються фінансові плани Навіть родичів змусять платити: українцям доведеться повернути державі пільги на оплату комуналки Мізер, але хоч щось: українцям оформлюють до 700 гривень допомоги Українцям будуть виплачувати дві пенсії одночасно: хто отримає більше грошей
Показати ще

Читайте також: Вилікуємо любов до Росії безкоштовно – в СБУ "тролять" сепаратистів (фото)

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

Правоохоронці продовжують оперативно-слідчі дії на місці події, щоб встановити походження незаконного арсеналу зброї та боєприпасів. Також потрібно встановити всіх осіб, які причетні до організації схованки.