На Закарпатті затримали групу сирійських нелегалів

поділитись
Затримати мігрантів вдалося в 40 метрах від лінії державного кордону зі Словаччиною

У Закарпатській області прикордонники затримали 10 нелегальних мігрантів, серед яких - громадяни Сирії, які намагалися потрапити до Угорщини і Словаччини.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

"Сьогодні вночі на ділянці відповідальності відділу" Лужники "Мукачівського загону прикордонний наряд затримав трьох осіб без документів, які рухалися в бік кордону з Угорщиною. Затримані чоловіки повідомили, що є громадянами Сирії", - йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що п'ять громадян Сомалі вранці затримали прикордонники відділу "Горонглаб" цього ж загону. Невідомих за допомогою мобільного тепловізійного комплексу побачив прикордонний наряд. Затримати мігрантів вдалося в 40 метрах від лінії державного кордону зі Словаччиною.

Ще одного громадянина Сирії та одного громадянина Йорданії прикордонники затримали на ділянці відділу "Стужиця" Чопського загону.

Читайте також: В Угорщині затримали поїзд із біженцями

Інформацію про рух двох невідомих біля кордону прикордонникам надали словацькі колеги. З метою недопущення порушення кордону на місце виїхала група реагування, яка в трьохстах метрах від лінії кордону зупинила нелегальних мігрантів.

У всіх випадках незаконних мігрантів доставили в прикордонні підрозділи для складання адміністративно-процесуальних документів. Подальшу долю затриманих вирішить суд.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Сумно, але експерти кажуть, що Київ мало що може зробити в такій ситуації
0
0
19:16 20.08.2018
Біля міської ради застрелили молодого патрульного
0
0
19:09 20.08.2018
Псевдо волевиявлення громадян мало відбутися восени
0
0
18:41 20.08.2018
Більшість людей підтримали автора посту в коментарях, а от росіяни швидко вказали на їх місце
0
0
18:34 20.08.2018