Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою розсекретили злочинну группу в Мелітополі Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба СБУ, зловмисники виготовлялі та збувалі наркотичні засоби рослинного походження.

Слідчі провели обшуки на присадибних ділянках мешканців Мелітопольського району.

Правоохоронці вилучили близько 150 кущів рослин канабісу. Плантація була ретельно доглянута – забезпечена системою поливу.

"У помешканнях зловмисників виявлено близько трьох кілограм елітного насіння зазначених рослин та понад три кілограми готового до вживання наркотичного засобу марихуани", - підкреслили слідчі.

Популярні новини зараз
Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову Батьки школярів виступили проти нової реформи освіти: що вимагають Зимова субсидія на комуналку: скільки грошей дають на опалювальний сезон Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще

Вартість вилучених наркотичних засобів, за цінами чорного ринку, становить близько півмільйона гривень.

Вилучені рослини направили для проведення відповідних експертних досліджень.

Проти зловмисників порушили кримінальну справу.

Читайте також: На Запоріжжі виявили плантації елітної коноплі (відео)

Нагадаємо, що 23 вересня правоохоронці виявили плантацію конопель на острові на річці Дунай, затримали двох чоловіків.