Бойовики на Донбасі перешкоджають роботі місії ОБСЄ. Вони не дають спостерігачам доступ до українсько-російського кордону.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це у п'ятницю заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу skype-зв'язком із Луганська, передає "Укрінформ".
Він зазначив, що на території, яку контролюють українські військові, моніторингова місія не зазнає жодних обмежень у пересуванні.
"Однак на неконтрольованій території спостерігачі стикаються зі значними перешкодами. Минулого тижня озброєні члени "ЛНР" і "ДНР" забороняли доступ СММ до різних об'єктів, зокрема до місць зберігання зброї і проведення навчань", - наголосив заступник голови місії.
Читайте також: Є загроза повторної ескалації конфлікту на Донбасі - ОБСЄ
Крім того, Хуг додав, що терористи заважають моніторити українсько-російський кордон.
"Вчора ввечері близько шостої години я брав участь у патрулюванні на дорозі через місто Антрацит у напрямку кордону між Україною та Росією. На південь від населеного пункту Дякове ми були зупинені "прикордонниками ЛНР" і нам не дозволили відвідати кордон", - розповів заступник голови моніторингової місії.
Він додав, що безпілотник ОБСЄ, який моніторить територію контрольовану "ДНР", постійно стає об'єктом радіоелектронних перешкод. Це заважає і ускладнює його роботу.