На Львівщині правоохоронці викрили зловмисницю, котра намагалась викрасти 10 кілограмів м'яса.

Про це повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

У Сколівський райвідділ міліції, 1 жовтня о 20.15, звернулась 72-річна мешканка одного з сіл району.

Пенсіонерка повідомила, що до її будинку проникла невідома особа, пошкодила холодильник та намагалась викрасти десять кілограмів м'яса. Суму збитків заявниця оцінила у 6 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що до крадіжки причетна 33-річна непрацююча односельчанка потерпілої, котра за кілька днів святкує свій день народження.

Популярні новини зараз
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Показати ще

Жінці, котра намагалася викрасти м'ясо у бабусі, загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читайте також: Правоохоронці Чернігова затримали студента-викрадача автівок (фото)

Нагадаємо, днями у селищі міського типу Нова Водолага на Харківщині чоловіка засудили до 7,5 років за пограбування магазину канцелярських товарів та іграшок. Чоловік забрав із собою 101 гривню.