Як пишуть у соцмережах, уболівальники "відзначилися" з самого ранку у пішохідній зоні міста, а потім продовжили на стадіоні - підпалом сидінь та киданням димових шашок.

Сьогодні зранку, о 4.50, на Пішохідному мості близько 30 фанатів футбольного клубу "Карпати" трощили замки, розбивали пляшки і викидали скло в річку, витягували лавиці на міст і влаштовували гулянку.

Про це написав у Фейсбуку Віталій Глагола. О 4.52 перехожі викликали міліцію, але ніхто так і не приїхав.

Уже безпосередньо під час матчу "Говерла"-"Карпати" ультрас зі Львова неодноразово підпалювали сидіння, кидали на поле фаєри та димові шашки. Окрім того, за банерами можна було побачити бійки та штурханину.

Читайте також: Іспанські вболівальники не приїдуть до Києва на матч з Україною

Популярні новини зараз
Пенсійна амністія, а не індексація: хто отримає по 2 тисячі гривень додатково щомісяця Нові виплати для пенсіонерів: кому додатково нарахують до 3000 грн Хто та коли може потрапити до житла без дозволу: важливе роз'яснення У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат
Показати ще

Пожежники декілька разів гасили пожежу, яку раз за разом розпалювали львів'яни. Після того, як фани "Карпат" почали викидати на поле палаючі фаєри, гравці львівської команди просили їх зупинитись, але це не подіяло.

Після матчу гравці та тренер гостей подякували своїм фанам за підтримку протягом матчу. Тренер Ігор Йовічевіч разом з вболівальникам кричав кричалки про клуб.