У Харкові працівник правоохоронних органів після того, як скоїв ДТП, намагався видати себе за перехожого. Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

Правоохоронці затримали 33-річного міліціонера за підозрою у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди на вул. Клочківській.

Було встановлено, що автомобіль "ВАЗ 2112", на якому їхав міліціонер, не поступився дорогою автомобілю "Рено Кенго", внаслідок чого сталося зіткнення.

Читайте також: Підполковник СБУ очолював злочинну групу

При затриманні чоловік чинив опір патрульним та намагався видати себе за перехожого.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Його перевірили на наявність алкоголю у крові.

Слідчі також встановлюють, чи намагався правоохоронець підкупити працівників патрульної служби.

Нагадаємо, днями у Харкові на очах у перехожих також затримали міліціонера-хабарника.