У Донецькій області більше десяти переселенців з обмеженими можливостями змушені жити у військовому наметі у дворі голови товариства інвалідів Слов'янського курорту.

Про це повідомляє "Громадське Радіо".

Голова товариства інвалідів Ольга Клюско рік тому дозволила пожити на території свого двору групі переселенців-інвалідів.

Люди живуть у наметах просто неба, але головною проблемою вважають месцеві дороги, після яких інвалідні коляски необхідно капітально ремонтувати.

Ольга Клюско підкреслює, що неодноразово зверталася до міськради Слов'янська, прямо до міського голови з приводу ремонту доріг по вулиці Приозерній, де живуть люди в інвалідних візках.

Популярні новини зараз

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

Наречену Розенка Олену-Крістіну Лебідь запідозрили у вагітності: "Новий етап у житті"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Приїжджали до нас якісь кореспонденти, і "Червоний хрест", і ООН, ОБСЄ. Все вислуховували, все обіцяли і все. По двору їздимо, камені, колеса б'ємо. А влітку, та й зараз люди живуть у наметі, уявіть, гола підлога, людина-інвалід обережно з ліжка повинен на підлогу таку ставати. Вже скільки разів говорили, що хоча б ковролін поклали", - розповідає мешканка намету Тетяна з Шахтарська.

Читайте також: Інвалід на візку проїхав автостопом 55 міст

Якщо шлях до намету переселенців завдає їм лише матеріальні незручності, то ночівля в ньому може містити серйозну загрозу для здоров'я. Інваліди зараз намагаються утеплити свій тимчасовий будинок.