В Одеській області прикордонники спільно з інспектором рибоохорони вчора затримали двох чоловіків. Вони мали при собі незаконно виловлену рибу сімейства осетрових.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Цей вид риби занесений до Червоної книги України і його вилов суворо заборонений згідно із законодавством.

Співробітники прикордонної служби затримали зловмисників за 300 метрів від берегової лінії річки Дунай. Чоловіки намагалися на автомобілі вивезти з території одного з причалів незаконно виловлену рибу.

Крім цього, порушники використовували для рибальства заборонені законом знаряддя лову.

Популярні новини зараз
ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще

Читайте також: Браконьєри побили лісників і відібрали у них рушниці (фото)

Всього прикордонники, під час огляду, виявили у них 17 штук червонокнижної стерляді. За попередніми підрахунками зловмисники нанесли збитків на суму більш ніж 750 тисяч гривень.

Прикордонники повідомили співробітникам Міністерства внутрішніх справ в Одеській області про "виявлення ознак кримінального злочину за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом".