У Запорожжі правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 150 мільйонів капсуль-запалювачів для набоїв до вогнепальної стрілецької зброї. Про це повідомляє СБУ.

Боєприпаси були виявлені співробітниками спецслужби під час обшуку на одному зі складів міста.

Нагадаємо, ще у серпні у Павлограді правоохоронці вилучили з незаконного обігу партію в понад 100 мільйонів капсуль-запалювачів для набоїв калібру 5,45 мм та 7,62 мм, які начебто були утилізовані на одному з підприємств.

Читайте також: В Авдіївці 13-річний школяр зберігав арсенал зброї

Керівництво підготувало акт виконаних робіт з утилізації боєприпасів, до якого були внесені свідомо неправдиві дані.

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Показати ще

Наразі розшукуються всі причетні до злочину.

Нагадаємо, днями схованку з капсуль-детонаторами знайшли у Красногорівці Донецької області.