Бойовики "ДНР" не гребують нічим, вони дісталися до святого місця - церкви, вкравши металеві конструкції для будівництва куполів храму. Доповідає Інфармаційний опір.

Мародерством не задоволений керуючий Донецької єпархії УПЦ митрополит Іларіон (Шукало). Він наказ посилити охорону храму.

Читайте також: "Козаки ЛНР" готуються до війни з російськими військами – розвідка

Нагадаємо, що раніше на Луганщині намагалися розікрасти держкошти, які повинні були піти на будівництво фортифікаційних споруд.

Правоохоронці спіймали бригадира, який продавав закуплений за державні кошти щебінь і будівельний ліс. 39-річний "підприємець" не встиг продати ще 20 тон щебеню і 50 м.куб. лісу.

Популярні новини зараз
Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення Мобілізованих масово знімають з військового обліку: у "Резерв+" з'явились загадкові статуси Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами Батькам школярів додали новий "клопіт": в МОН ухвалили рішення з приводу літніх канікул
Показати ще