Поранені військові, які проходять реабілітацію у військовому шпиталі для лікування ветеранів війни, розташованому в Черкасах, не змогли проголосувати.

Як повідомляє УНІАН, військовим пізно про це повідомили.

Представники Комітету виборців заявили, що військові заздалегідь потурбувалися про те, щоб мати право обирати представників місцевої влади.

Поранених військових внесли в списки виборців на дільниці №711098. Незважаючи на дотримання процесуальних особливостей, вночі повідомили, що бійці АТО не зможуть проголосувати. Їм це не повідомили.

Сьогодні військові прийшли голосувати, але бюлетенів для них не підготували.

Популярні новини зараз
Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Нові правила вручення повісток: чому ухилитися більше не вийде Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще

Читайте також: Членам виборчої комісії Полтави погрожували розправою над близькими

Нагадаємо, що громадянська мережа "Опора" заявляє, що порушення на виборах несистемні, але є.

Найбільш поширене - видача бюлетенів без паспортів, також високі показники щодо голосування на дому.