Правоохоронці затримали на хабарі начальника відділу Державної екологічної служби в Чернівецькій області. Про це повідомляє СБУ.

Чиновник спільно з колишнім співробітником майже місяць щотижня вимагали у приватного підприємця 2 тисячі гривень за можливість протиправного видобування гравійно-піщаної суміші. За ці гроші вони обіцяли не вживати заходів державного контролю. Крім того, хабарники додатково "просили" ще одну тисячу євро за надання бізнесмену дозволу на проведення руслорегулюючих робіт.

Правоохоронці затримали правопорушників під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

Читайте також: Офіцер військкомату з Дніпродзержинська постане перед судом

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Слідчі встановлюють інші випадки отримання хабарів начальником відділу екологічної служби.

Популярні новини зараз
"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Показати ще

Нагадаємо, днями у Кривому Розі також заарештували чиновників міграційної служби, які організували схему отримання хабарів.