Шахрайка вкрала у жінки-інваліда 28 тис грн

поділитись
Коли у жінки траплявся черговий напад, вона на деякий час втрачала свідомість. Цим і вирішила скористатися зловмисниця

Жінка, яка вдома доглядала за двома хворими, протягом року крала їхні пенсії. Коли потерпіла виявила зникнення грошей, одразу звернулася до правоохоронців, які оперативно встановили підозрюваних.

Як повідомили в прес-службі МВД, в серпні 2013 року донька найняла для свого 89-річного батька та 62-річної сестри, яка хворіє на епілепсію, доглядальницю. Впродовж року жінка справно виконувала свої обовֹ'язки, а у червні 2014-го скоїла першу крадіжку.

Банківські картки, на які потерпіла отримувала пенсійні виплати, разом з пін-кодами вона тримала у замкненій шухляді, а ключ носила на шиї. Коли у жінки траплявся черговий напад, вона на деякий час втрачала свідомість. Цим і вирішила скористатися зловмисниця. У цей час вона брала ключ, діставала картки і знімала з них гроші. Зазвичай це відбувалося після чергового надходження пенсійних виплат. Після скоєння крадіжки зловмисниця повертала все на свої місця.

Читайте також: У Дніпропетровську пограбували британського спостерігача

Такі регулярні знімання коштів тривали впродовж року, аж поки потерпіла не виявила зникнення грошей і не заблокувала картки та не звернулась до правоохоронців.

Провівши оперативні заходи, працівники Летичівського райвідділу міліції встановили, що до крадіжок причетна 55-річна жінка, яка доглядала за потерпілою та її батьком. До злочинної діяльності вона залучила і свого 61-річного чоловіка, якому декілька разів передавала картки для того, щоб він зняв готівку. Загалом впродовж року подружжя злодіїв зняло з карток потерпілої близько 28 тисяч гривень.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У штабі додали, що наразі проводяться першочергові пошукові заходи
0
0
00:25 18.02.2018
Ці способи допоможуть значно зекономити ваші гроші
0
0
23:56 17.02.2018
Жінка спочатку подумала, що знайшла серед квасолі шматочок риби, але потім усвідомила, що це миша
0
0
23:01 17.02.2018
Видобуток електронних грошей вимагає величезних обчислювальних потужностей
0
0
21:44 17.02.2018