У місті Сватово Луганської області в понеділок, 2 листопада, о другій годині дня на складі Міноборони стався одиничний вибух.

Про це повідомили в прес-службі ГосЧС.

"На території складу в 14:00 зафіксували вибух. В 14:15 до гасіння залучили один пожежний танк відомства. Від ГосЧС на місці працювали чотири автоцистерни для заправки пожежного танка водою з пожежного поїзда", - зазначили в прес-службі.

Читайте також: У Сватовому під завалами знайшли тіла двох військових

Також відзначили, що до 17:00 енерго-, газо- і водопостачання в Сватовому і прилеглих населених пунктах відновили повністю.

Популярні новини зараз
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Нагадаємо, 2 листопада в Сватовому виявили тіла двох військових, які загинули при пожежі на складах Міноборони.