У полі біля села Миколаївка Волноваського району працівники ферми підірвалися на міні. Про це повідомляє управління Національної поліції у Донецькій області.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПравоохоронці встановили, що фермер та працівники поїхали у поле за сіном. На зворотному шляху трактор, у якому були чоловік та його дружина, наїхав на міну. Фермер отримав осколкові поранення голови, його госпіталізували до лікарні Маріуполя, стан дуже важкий. Дружина перебуває у Волноваській лікарні.
Інший працівник господарства, який рухався позаду на мотоциклі, не постраждав.
Читайте також: Чоловік постраждав від вибуху снаряда на Донеччині
За цим фактом відкрили кримінальне провадження.
Нагадаємо, днями у Волноваському районі 62-річна жінка також підірвалась на розтяжці у полі.
Правоохоронці встановили, що мешканка Луганської області разом з чоловіком їхала з Донецька у напрямку Волновахи. Під час зупинки поблизу селища Березового вона вийшла з автомобіля та зійшла з дороги у поле. Внаслідок підриву жінка загинула на місці.